KURUMSAL

  • ADADUŞ, Keskin Alüminyum Demir Doğrama olarak 1988 yılında iş hayatına Sakarya'da başladı.
  • Kuruluş yılında ağır ve hafif metal olaraktan alüminyum işleri ile uğraşmakta idi.
  • 1990 yılında "DUŞA KABİN" işlerine ilgi duyarak, imalatının hafif metal kısmını bu sektöre kaydırdı. İmalat koluna 2010 yılından itibaren banyo dolabınıda ekledi.
  • 1992 yılında bayii ağını örmeye başladı.
  • İç bayii ağında Seramik-Vitrifiye ve PVC-Alüminyum-Demir doğrama sektörleriyle işbirliği yapıp duşa kabini fuar ve reklamlarıyla Sakarya ve akabinde tüm Türkiye'ye tanıtımı yapıldı.
  • 1994 yılında pazarlama ağını kurup Karadeniz - Marmara ve Trakya bölgeleriyle işe başlayıp ağını genişletti.
  • 1999 Ağustos depremiyle daralan iç Pazar nedeniyle dış pazara ilgi duyan ADADUŞ, hedefinde Dünya pazarında marka olmaktır.
  • Bugün banyo ile çalışmalara başlamış olan ADADUŞ, duşakabin, banyo dolabı, jakuzi küvet ve banyo aksesuarları pazarlama ağıyla hizmetine devam etmektedir.
  • 07.01.2003 tarihinde şahıs firmasından Limited Şirkete dönüşen firmamız, Hızlı-Kaliteli-Güvenli hizmetini vermenin hazzını yaşamaktadır.

İLKELERİMİZ

Misyonumuz

Adaduş vizyonu kalite bilinciyle müşterilerinin, tedarikçilerinin ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmaktır. Firmamız duşakabin, banyo dolapları ve küvet sektöründe Türkiye' nin en seçkin firmalarından biri olmayı ise misyonu olarak benimsemiştir. Bunun için amacımız müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda en kaliteli ürün ve hizmeti zamanında kendi sunmaktır. Adaduş, bu hedeflere eğitimli, yetenekli ve yetkin insanlarla ulaşacağının bilinciyle hareket etmektedir. Kendi tesislerinde ürettiği duşakabinlerin yanısıra Türkiye'den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden getirdiği banyo aksesuarlarını iç pazar ve dış pazara sunmaktadır. Şirketimizin misyonu müşterilerin, çalışanların ve ilişkide bulunduğumuz üçüncü kurumların refah seviyesini yükseltmek ve buna katkıda bulunmaktır.

Kalite Politikamız

Şirketimizin ana ilkesi müşteri memnuniyetidir. Buna ulaşmak için değişen müşteri taleplerini doğru tespit etmek, uygun fiyat vermek, ürünü kalite standartları yüksek, hatasız ve zamanında ulaştırmak mutlak şarttır. Verimli çalışmalı ve elimizde bulunan kıt kaynakları etkin kullanmalıyız. Çalıştığımız ve içinde bulunduğumuz çevrenin temiz ve emniyetli olmasına özen göstermeliyiz. Müşteriye en iyi hizmeti, kaliteli ürünü sunabilmek için idari ve personel kadromuz ile bu amaç doğrultusunda çalışmalıyız.